o mnie

Jestem młodą lublinianką, osobą otwartą na świat i ludzi, ceniącą sobie poczucie wolności. Moja pasja jest tego wyrazem.

motozakrecona

Blog motozakrecona.pl jest kobiecym spojrzeniem na tematykę motocyklową oraz szeroko pojętą motoryzację. Jest wyrazem mojej pasji i miłości do motocykli. W kwestii motoryzacji czasami kobiecy punkt widzenia różni się od męskiego i chciałabym go trochę wam przybliżyć . Jeżdżąc na motocyklu nie udaję faceta, jestem normalną kobietą z ciut nietypową pasją, nie chcę pozować na speca czy
mega znawcę. Po prostu kocham jazdę oraz ten motocyklowy świat, tę społeczność, która stanowi swego rodzaju wielką, wesołą i zakręconą rodzinę.

Motocyklami interesuję się od zawsze, jeżdżę z małymi przerwami od 2008 roku. Moją główną inspiracją była dla mnie moja babcia, która w latach pięćdziesiątych zrobiła prawo jazdy kat. A i śmigała na 125tce. Jestem wdzięczna babci i mojej mamie, że pomimo obaw i troski o mnie, nie próbowały powstrzymywać rodzącej się we mnie pasji.

Początki nie były łatwe i przyznam, że trochę trudu i czasu zajęło mi wydeptywanie własnej kobiecej motościeżki. Jednak opłacało się – dzisiaj jestem szczęśliwą i dumną motocyklistką, która pragnie się rozwijać, uczyć i wciąż zdobywać nowe motodoświadczenia. Tym blogiem chciałabym przekonać was, że marzenia, nawet te najbardziej szalone, spełniają się i warto szukać własnej drogi.

Ja już ją odnalazłam – moja droga jest asfaltowa 🙂