Dlaczego motocykl bywa lepszy od faceta

Kochani, nadeszła zima… Może jeszcze nie ta kalendarzowa, ale już jest szaro i ponuro na dworze, temperatura ujemna, asfalt zimny i stwardniały. Oprócz dwóch szaleńców, nie widziałam od miesiąca nikogo na motocyklu (szacunek dla w/w wariatów 🙂 ). Osobiście, nie zazimowałam jeszcze motocykla, ponieważ w niedzielę jest lubelska impreza MotoMikołaje, na którą wybieram się moją R6 aka Czarna Lala (relacja w przyszłym tygodniu).

Wracają jednak do tematu przewodniego – ponieważ w zimie nie będę raczej szaleć na moto w realu (chociaż w snach na pewno 😛 ), a postanowiłam od teraz prowadzić bloga w sposób ciągły i regularny, zamierzam wrzucać w okresie zimowym artykuły pisane dla rozrywki, fun’u, takie lekkie teksty z przymrużeniem oka.  I oto zaczynam dzisiaj z goR6ącym tematem:

– DLACZEGO MOTOCYKL BYWA LEPSZY OD FACETA –

 JPG-Moto-Me-III-Zm MZ

Zabieram się więc do wyliczania:

1) WIERNY PRZYJACIEL

Znacie to. Może w większości momentów w związku damsko-męskim jest fajnie, miło przyjemnie, kolorowo, oh i ah. Ale zawsze nadchodzi taki dzień, kiedy nagle coś pierdolnie ni stąd, ni zowąd. Nikt z nas nie jest idealny, ludzie ścierają się, mają różne poglądy, różne podejścia, zasady, swoje wyobrażenia, marzenia. Ponieważ jesteśmy tylko ludźmi, w dodatku jak mądrzy psychologowie mówią – z dwóch różnych planet, stracie na płaszczyźnie damsko-męskiej musi przyjść i jest to jedynie kwestią czasu. Jeśli lubicie mocne wrażenia, ostre dysputy, dyskusje do rana, trzaskanie drzwiami i rozbijanie zastawy od babci – Wasz wybór.

Dla osób ceniących spokój, kobiet zajętych własnych życiem i chcących spędzać chwile w czystej harmonii proponuję ZAKUP MOTOCYKLA. On zawsze się z Tobą zgodzi, zawsze poczeka, nigdy nie będzie dyskutował i da Ci poczucie, że jesteś najcudowniejsza,  najważniejsza i bardzo wyjątkowa!

 

2) MY WAY ON A HIGHWAY

Nadchodzi piękny majowy, czerwcowy czy inny cudowny, letni weekend. Z wypiekami na twarzy zastanawiasz się gdzie najlepiej byłoby go spędzić. Jeśli jesteś aktualnie z facetem masz trzy opcje:

1) uzgadniacie wspólnie miejsce docelowe, które obydwojgu Wam bardzo się podoba/ odpowiada (2 %)

2) facet przekonuje Cię, że zajebiście jest wykorzystać weekend na wspinaczkę po górach (jeśli kochasz morze),  elegancko będzie powygrzewać się na plaży (jeśli wolisz wspinaczkę po górach), najlepiej i najowocniej spędzić czas na oglądaniu meczy / filmów akcji przed TV (jeśli Ty uwielbiasz wycieczki na łono natury)  (60 %)

3) nie dochodzi między Wami do konsensusu i po kilkugodzinnej kłótni rozstajecie się na cały weekend, aby odreagować nieporozumienia w towarzystwie alkoholu oraz Waszych przyjaciółek (tak opcja nie jest zła!) (38%)

Ale Ty masz motocykl, więc a) jedziesz z kim chcesz, b) jedziesz gdzie chcesz, c ) jedziesz tak jak chcesz d) nie łapiesz doła e) spędzasz zajebiście czas obfitujący w przygody, wiatr we włosach i poczucie wolności oraz swobody.

alcarras_2014_20140324_1215687873 TŁO

3) SYLWETKA

Mówi się, że faceci są wzrokowcami. Ale czy to znaczy, że my kobiety nie zwracamy uwagi i nie mamy prawa zachwycać się męskimi przymiotami? Panowie, jeśli myślicie, że panie olewają kwestię Waszego image, wyglądu, dbałości o siebie (oczywiście nie przesadnej) to przykro mi, ale jesteście w błędzie. Kobiety, są bardzo bardzo bardzo wzrokowcami. Powszechna opinia, że tak nie jest może być podyktowana faktem, że po prostu nie jest to dla nas najistotniejsza kwestia – to co liczy się dla nas najbardziej to jest to słynne “wnętrze” czytaj osobowość.  Niemniej jednak facet, który jest bogaty wewnętrznie i do tego ma fajną prezencję jest rozchwytywany przez nas jak świeża bułeczka!

Co do kwestii motocykla to tutaj jest bardzo prosta sprawa – wnętrze ZAWSZE idzie w parze z świetnym wyglądem. Posiadając moto będziesz zawsze dumna ze swojego dwukołowego towarzysza i gwarantuję, że będzie Cię on kręcił niezmiennie! Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, więc dla jednej/ jednego najatrakcyjniejszy będzie dwusuwowy cross, a dla innego masywny Harley. Każda z nas ma swój ideał 😉

4) SATYSFAKCJA

Twój przyjaciel w garażu zawsze ma czas, ochotę i jest w gotowości, aby zaspokoić Twoje najdziksze fantazje.

Posiadanie i jazda na moto zawsze gwarantuje satysfakcję.

Natomiast z facetem bywa różnie…

Yamaha_R6_66 MZ

Kochani moi czytelnicy/ czytelniczki,

pamiętajcie, że teksty są pisane pod wpływem zimowego marazmu i dla rozrywki, bierzcie więc moje wypowiedzi w szeroki nawias!

Don’t do this at home!

LwG panie i panowie!

10492032_10154789336170363_1775040330605113370_n II

***

Kategorie : tidbits

Tagi : motocykle motokobiety motopasja motozakrecona

0
Komentarze

Komentuj:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.