DLACZEGO POWIENNIENIEŚ/  POWINNAŚ ZROBIĆ PRAWKO NA MOTO W TYM SEZONIE

Sezon zbliża się wielkimi krokami i warto przemyśleć temat kategorii A z należytą uważnością.  Od ośmiu lat, czyli od kiedy zaczęła się moja motoprzygoda,  słyszę od niejednej osoby, że marzy o jeździe na motocyklu. Dlaczego więc właśnie w tym roku nie urzeczywistnić tego marzenia? Mam nadzieję, że mój artykuł przekona Cię, że nie ma na co czekać.

IMG_0479 MZ PODP

NAJBARDZIEJ ŻAŁUJEMY TEGO CZEGO NIE ZROBILIŚMY –  tutaj Ameryki nie odkryję. Chyba każdy z nas zadawał sobie wielokrotnie pytanie „ co by było gdyby?”. Żeby zaoszczędzić sobie tego typu uciążliwych i irytujących rozterek weź sprawy w swoje ręce, spróbuj własnych sił i przekonaj się czy jazda na motocyklu jest tym co naprawdę ciebie kręci.

DODAJ DO SWOJEGO ŻYCIA „ODROBINĘ” SZALEŃSTWA – bycie motocyklistą to synonim życia pełnego pasji, kolorów i przygód. Wsiadając na motocykl możemy być pewni, że tuż za rogiem za krótką chwilę wydarzy się coś niesamowitego i magicznego. Wiatr we włosach i muchy w zębach sprawią, że poczujesz, że żyjesz i oddychasz pełną piersią. Może i dla babci będziesz dawcą i piratem, ale dla większości z nas pozytywnym wariatem (nawet nie czuję kiedy rymuję ;).

PLUS DZIESIĘĆ NA ATRAKCYJNOŚCI – dla jednych smukła linia i wyrzeźbiona klata to jeden z najsilniej działających afrodyzjaków, zwłaszcza wakacyjną porą. Wyobraź sobie jednak tę gibką talię lub mężny tors odziany w czarną, obcisłą, lśniącą skórę, pomykający w blasku słońca tuż przed Twoim autem, na dwukołowym głośnym potworze…   Jeszcze jakieś pytania??

ZYSKUJESZ WIERNEGO PRZYJACIELA – motocykl jest jak pies. Zawsze przy Tobie, macha ogonem tylko na Twój widok, najchętniej wychodzi na spacery tylko z Tobą i zawsze gdy Cię widzi robi maślane oczy. Zdajesz sobie sprawę, że od Ciebie zależy jego byt. Na zawsze będziecie już tworzyć zgrany duet jak Bonnie & Clyde albo raczej jak Janek i jego oddany pies Szarik.

WCIĄŻ ZAOSTRZAJĄCE SIĘ PRZEPISY – nie można pominąć tego ważnego argumentu. Z roku na rok coraz trudniej zdać na prawo jazdy z powodu coraz ostrzejszych przepisów, coraz wredniejszych egzaminatorów, coraz wyższych opłat i coraz trudniejszych warunków. Ja wiem, że pewnie twardzielka/ twardziel z Ciebie. Ale z drugiej strony – po co sobie utrudniać i odwlekać swój plan o kolejny rok?

A na koniec dawka staropolskiej motywacji:

RUSZ  WRESZCIE TEN TYŁEK I ZRÓB W KOŃCU TO PRAWKO !!! 🙂

Yamaha_R6_66 MZ

Kategorie : events tidbits

Tagi : jazda na moto motocykl motocykle motopasja motosezon pasja r6 sezon yamaha yamahateam yzf zajawka

0
Komentarze

Komentuj:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.